כתבו עליי

המלצות של לקוחות על “לשוני” – ניקוד, עריכה, הגהה וייעוץ לשון

תודה רבה לך על העבודה הנעימה והמושקעת. תודה לך שהיית קשוב לכל בקשה ותהייה, ושווידאת איתי לכל אורך הדרך שהבנת אותי נכון על מנת שהטקסט שלי יהיה מדויק. נהניתי מאוד מעבודתנו המשותפת ומהתהליך הזה, שבזכותך עבר בנעימים ובקלות. האנשים שיעבדו איתך יזכו.
איה אליאסים
היי דרור, אני שמחה שהגענו לשלב הסופי, בשעה טובה. אני מודה לך על הזמן, הסבלנות והמקצועיות בעיקר. על הסדר בין כל הבלאגן, למדתי והחכמתי. רוב תודות!
מוריה אויקלינצאב
היי דרור, מעריכה מאוד את כל הזמן והעבודה שהקדשת לספר שלי. המון המון תודה. אני אוהבת את התוצר הסופי, תודה על הכל.
נ"ז
(הספר יצא תחת שם עט)
חיפשתי שירותי עריכה לשונית לרומן ביכורים שכתבתי. פניתי להצעה הנוחה שהתאימה לי. במבט לאחור זו היתה בחירה מעולה. חששתי מלערב גורם זר ביצירה שהיא אישית כל-כך. להפתעתי הטובה העריכה הפכה להיות תהליך מהנה ומחכים. דרור העניק לי תחושת ביטחון. מצד אחד, מקצועיות ללא פשרות, הוא טרח התעמק בהבנת היצירה ברבדיה השונים ומצד שני, היה רגיש למלאכת התיקון והשינוי, לשתף בבחירת הניסוח המדויק למשמעות הרצויה. היצירה אחרי העריכה היתה מלוטשת יותר. מדויקת ונאה יותר. דרור, שהיה יסודי בעבודתו, הקפיד לאורך כל הדרך לתת את הליווי האנושי. ממליץ בכל לב לכל עט.
אמיר גוטל
תהליך מופלא שמסתיים ברגשות מעורבים של עצב ושמחה. שלחתי לדרור סיפור קטן עם אחריות גדולה. ביד מנוסה ועין מקצועית דרור תרם, שיפר והעניק לספר את העריכה המושלמת. אין מילים להודות על הסבלנות והיחס האישי, האכפתיות, ההבנה, ההארות שחיזקו נקודות חשובות בספר והחיבוק הווירטואלי לאורך כל התהליך.
תודה רבה מעומק הלב. אמן והסיפור יגשים את ייעודו.
אלה ויין
דרור, אני רוצה להודות לך מקרב לב על העבודה שעשית עם הספר ואיתי. חששתי מאוד מאוד מתהליך העריכה אבל העבודה איתך הורידה לי את החשש. עבדת בסבלנות, ברצינות, במקצועיות, בצורה קשובה ומכבדת. אני מודה לך ומאחלת לך הרבה טוב שמחה וסיפוק בעבודתך ובשאר תחומי חייך.
רויטל כאהן🌷
אני ממליץ בחום על עבודתו של דרור יוסף כעורך לשוני. לאחר שייסדתי את ספריית ערכים לילדים התחלתי לעבוד עם דרור בכתיבת ספרי הילדים בהמלצת כמה הוצאות לאור. דרור כישרוני ומקצועי בצורה יוצאת דופן בעל מסוגלות לקחת טקסט טוב ולהפוך אותו למצוין. ארבעת ספרי הילדים שהפקתי בעריכתו זכו להערכה רבה הן מהקוראים והן מבעלי מקצוע רלוונטיים, ובעקבות עבודתו זו החלטתי לעבוד עימו גם בעריכת ספר הפרוזה "חבלי לידה". דרור עמד בלו"ז שנקבע וביצע עריכה לשונית מדויקת ואיכותית, והתוצאה, ספר שנתקבל באהדה ובאהבה ע"י הקהל וזוכה לתשבחות על הכתיבה והעריכה.
אני ממליץ לכל כותב ויוצר להפקיד את יצירתו בידיו הנאמנות של דרור יוסף, וניתן יהיה לצפות ולקבל תוצאה לא פחות ממושלמת.
אלון בכר
תודה רבה על העבודה המקצועית, הזריזה, הקולחת והמדויקת. היה תענוג!
ארז בר אל
שלום דרור, אנחנו שמחים לבשר לך שספר הלימוד שכתבנו, Opihepreaa! (למד עברית!), יצא ב"ה בשבועות האחרונים לאור. הוצאת הספר התעכבה יותר משנה בגלל קושי תוכנות העריכה של המוציא לאור להתמודד עם העברית. אנחנו בכל אופן מרוצים מהתוצאה הסופית ומודים לך שוב על חלקך בו ועל הדרך הנעימה שאפיינה את העבודה מולך. אנחנו מקווים בעתיד לעבוד מולך שוב.
לאה לוטיקיינן ויצחק גמזו
לדעת אהבה, שירים ותובנות - מנשה חיים - הקדשה 2022
חוות דעת
יהודה גור אריה כהן על עריכה וניקוד ספר שיריו, "התעוררות"​
המלצה, חוות דעת
מדריך לסקראצ'רים - דוד דורה - 2022
דרור ערך וניקד עשרות שירים מקוריים אשר נכתבו על ידי יוצרים שונים שעבדתי איתם במהלך השנים. העבודה מול דרור תמיד סופר מקצועית ונעימה. כיום, כל שיר שאני מפיק עובר אוטומטית לידיים של דרור על מנת לבדוק את הטקסט בצורה היסודית והיצירתית ביותר!
דרור מקצוען, אבל יותר מהכל – בן אדם! אני ממליץ בחום על שירותיו.
ניר בכר
ניר בכר אולפן הקלטות | הפקת סינגלים | הלחנה | נגינה | עיבוד | הפקה מוסיקלית | ג'ינגלים ומיתוג קולי - smart jingles
דרור, אני רוצה להודות לך על עריכת השיר שעשית עבורי, על המקצועיות, על הידע הענק שלך ועל כך שהרגשתי הכי בנוח להתייעץ איתך בכל רגע נתון שבו הייתה לי שאלה. מעבר למקצועיות שלך, השירות שאתה נותן לא מובן מאליו בכלל. תודה רבה על עריכת השיר, שיצא מהמם. מאמינה שנעבוד יחד עוד בהמשך.
שמרית עמר
5/5
לכל הכותבים,
מלאכת העריכה של דרור הצליחה לפצח את ליבת רעיונותיי וטיעוניי בכתיבה. ניסיונו הביא להבהרה ולביטוי רהוט, שאיחד בין ניסוח משובח לצורך להיות מובן על ידי הקורא. שירותו תרם להפעלת כללי שיתוף פעולה בשיח הכתיבה.
אהבתי מאוד לעבוד מולו ואת עבודתו!
יפעת
נעזרתי בדרור בשלבים הסופיים בעריכת עבודת הגמר שלי במסגרת לימודיי לתואר שני בניהול מערכות חינוך. דרור ערך ושלח לבדיקה מס' פעמים עד אשר הייתי שלמה עם התוצאה, נועצנו יחד. דרור מתנסח באופן רהוט ביותר ועזר לי רבות בכתיבת הביבליוגרפיה. נועם הליכותיו והסבלנות בעניין התשלום אפשרו לי לסיים את עבודתי באופן הטוב ביותר. ממליצה בחום רב להיעזר בשירותיו המקצועיים.
שגב נצחונה
תודה רבה על תיקון הצעת המחקר לתואר שלישי בהיסטוריה. ניסחת ותיקנת את כל העבודה ביסודיות, מבחינת התוכן והלשון, ובכלל, אתה עושה את העבודה כפי שצריך: עמדת בלוח הזמנים, המחיר הוגן ושלחת קבלות בזמן. בעזרתך הצלחתי להגיע לשלב אישור ההצעה לדוקטורט באוניברסיטת חיפה. תודה!
אדואר מ'חול
Zeev Nathan Jaffe
Zeev Nathan Jaffe
15:16 19 Oct 21
דרור עשה עריכה סופר מקצועית לספר שלי!
תוך התחשבות וממש ״לימוד״ של הדמות בספר.
נתן לי המלצות מעשירות והמחכימות, ממש לימוד פורה.
תודה רבה לך דרור על חווה מלמד ומרגשת כאחד.
מקווה להמשיך יחד גם בספר הבא.
מיכל גולני
מיכל גולני
19:25 03 May 21
דרור ניקד את ספר השירה שלי "לצייר אור". עשה עבודה מדויקת, מקצועית וזריזה.
לקריאת כל הביקורות
js_loader

לקבלת הצעת מחיר או דוגמת עריכה

לחיצה על כל אחת מהאפשרויות הבאות תחבר בינינו:

הודעת ווטסאפ

דוא”ל droryos@gmail.com

שיחת טלפון 0522336133

ואפשר ליצור איתי קשר ואף לשלוח טקסט גם בדרך הקלה הזו:

דילוג לתוכן